Asset Publisher Asset Publisher

Back

Ceremonia wręczenia nagród

Ceremonia wręczenia nagród

Pierwszy konkurs fotograficzny Nadleśnictwa Kościan pn."Las wokół nas" zakończył się oficjalnie 18.12.2019 r. uroczystą ceremonią wręczenia nagród.

W czwartkowe popołudnie do siedziby Nadleśnictwa Kościan na ceremonię wręczenia nagród przyjechali laureaci konkursu fotograficznego "Las wokól nas".  

Listę zwycięzców znajdziesz TUTAJ!

Wydarzenie rozpoczęło się krótką przemową Zastępcy Nadleśniczego Pani Ewy Naparty-Baczyńskiej, która stwierdziła, że podczas codziennych obowiązków, nie dostrzegamy często piękna otaczających nas lasów, ukazanych na nagrodzonych pracach

Następnie przystąpiono do meritum, czyli wręczenia nagród. Podczas przedstawiania wyników, wszyscy zgromadzenia mogli podziwiać zwycięskie i wyróżnione zdjęcia na wyświetlanej prezentacji. 

Po części oficjalnej przyszedł czas na rozdanie kalendarzy z nagrodzonymi pracami oraz spotkanie przy kawie, podczas którego uczestnicy wymieniali się doświadczeniami. 

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni poziomem prac oraz zainteresowaniem wydarzeniem. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs organizowany z sąsiednimi Nadleśnictwami w 2020 roku trafi do jeszcze większej rzeszy pasjonatów fotografii - wspomina Starszy Specjalista Służby Leśnej Zbigniew Mikołajczak.  

Jeszcze raz gratulujemy autorom nagrodzonych zdjęć i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Laureaci konkursu nieobecni na ceremonii wręczenia nagród, proszeni są o odbiór nagród w siedzibie Nadleśnictwa Kościan  do 17.01.2020 r. 

Fot Barbara Zaborska